0584141505

בחירת בריקים לחיפוי קירות חוץ

עיצוב בריקים יכול בהחלט להתאים לעיצוב בסביבה חיצונית ופנימית בשלל צבעים, גוונים ושילובים, ולמעשה תוכלו למצוא שורה ארוכה של מבנים שעושים שימוש בלבנים אלה לצורך עיצוב בסביבה החיצונית. יחד עם זאת, מאחר ובסביבה זו עומדות הלבנים חשופות בפני איתני הטבע, חום, קור, גשם, לחות וכדומה, חשוב שהן תהיינה עשויות מחומרי גלם עמידים ומתאימים. הבריקים המיוצרים ב"בריקים במדבר" עשויים מחומרים איכותיים ואינם מתפוררים וצבעיהם אינם דוהים.

חשיבותו של איש המקצוע

עובדה פשוטה זו מהווה תמיכה נוספת לכך שחשוב לבצע כל עבודת עיצוב באמצעות בריקים, בסיוע של איש מקצוע המתמחה בעולם עיצוב הפנים, ומכיר באופן ספציפי את התחום של עיצוב באמצעות לבני בריק. עיצוב הוא מקצוע קודם כל בהיבט האסתטי, אבל הוא כולל בתוכו גם שורה ארוכה של מעגלי ידע בתחום החומרים, ההנדסה והבנייה, וגם הידע הזה נדרש בעבודות עיצוב, לבטח כאשר הן אמורות לעמוד באתגרים של הסביבה החיצונית.

להביא את עצמכם לידי ביטוי

אחרי שאמרנו את זה, אין זה אומר שאתם לא יכולים להביא את עצמכם לידי ביטוי בעבודת העיצוב כולה, ומעצב פנים טוב יודע בדיוק כיצד לרקוד את טנגו העיצוב יחד עם לקוחותיו. מצד אחד לתת דרור לרעיונות, למחשבות ולהעדפות שלכם, ומצד שני לדעת לבלום כשצריך, להכווין כשצריך ולהוביל את הפרויקט כולו על סמך קווים מקצועיים בלבד.

לאן תרצו את הבריקים שלכם ?

אתם מוזמנים לבקר בחנות המפעל ולהתרשם ממה שיש לנו להציע או לקבל ייעוץ אישי מקצועי ומקיף היישר מהספה שלכם בסלון על ידי ביקור בית של נציג מטעמינו.

המומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהעניק לכם ייעוץ וליווי מקצועי משלב התכנון, במהלך הבנייה ועד לסיום הפרויקט.

לתיאום ביקור לחצו כאן
או התקשרו 058.414.1505

השאיר פרטים והצוות המקצועי שלנו ישמח לענות על שאלותיכם!

דילוג לתוכן