0584141505

בריקים לגינה

בריקים לגינה – כדי להפוך אותה ליפה

גינה, ולמרות שהיא נמצאת בחלקו החיצוני של הבית, היא חלק בלתי נפרד ממנו ורבים מאתנו מבלים בה לא מעט שעות במהלך היום יום, ובייחוד כאשר מזג האוויר מאפשר זאת. יש לא מעט דרכים "להקפיץ" את מראה הגינה ולשוות לה לוק שהוא מושקע הרבה יותר, ואחת מהן היא באמצעות בריקים. בריקים לגינה הם דרך נפלאה ליצור מראה מסוג אחר ו"על הדרך" ליהנות מפתרון שהוא גם פונקציונאלי. לא בכדי בוחרים רבים לשלב בריקים כאלה בחוץ, ובייחוד בגינה הצמודה, ונהנים ממענה לאורך שנים.

שלל של יתרונות

לצד הפיכתה למטופחת, יפה וגם מושקעת הרבה יותר מבחינה עיצובית, בריקים מביאים אתם יתרונות נוספים. למשל, שימוש בבריקים בגינה עוזר לאזן את הטמפרטורה הסביבה הקרובה ובייחוד בקרקע עצמה. תודות לבריקים נמנעת בריחת החום בשעות החשיכה ובמהלך היום נותר אוויר קריר יותר ופחות חם כמצופה. בנוסף, שימוש בבריקים שומר על הקירות החיצוניים הקיימים ומונע לכלוך, התזה וגם שחיקה לאורך שנים. הבריקים מגנים על הקיר מפני התזה של מים ואדמה ויצירת מראה מעופש במהלך אותה שנה. בל נשכח גם את עניין האסתטיקה. בריקים הם תוספת נהדר לכל גינה והם דרך לשדרג את המראה הקיים. אפשר לשלב לצדם ריהוט מסוגנן, פרחים, צמחים מכל מיני סוגים וליצור מראה שהוא מטופח ומושקע הרבה יותר. יש סוגים שונים של בריקים שיכולים לשמש כחיפוי בגינה וגם עיצובים מכל מיני סוגים. הסוד הוא לבחור במה שמתאים, הן תוך התייחסות ללוק עצמו והן תוך התייחסות למכלול הצרכים.

רוצים לשלב בריקים בגינה שלכם? בריקים במדבר היא הכתובת הנכונה. לסקירת כלל האפשרויות המוצעות אצלנו, לחצו כאן ולקבלת מענה טלפוני לכל שאלה, צרו אתנו קשר ב – 0584141505. נשמח לעמוד לרשותכם. 

לאן תרצו את הבריקים שלכם ?

אתם מוזמנים לבקר בחנות המפעל ולהתרשם ממה שיש לנו להציע או לקבל ייעוץ אישי מקצועי ומקיף היישר מהספה שלכם בסלון על ידי ביקור בית של נציג מטעמינו.

המומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהעניק לכם ייעוץ וליווי מקצועי משלב התכנון, במהלך הבנייה ועד לסיום הפרויקט.

לתיאום ביקור לחצו כאן
או התקשרו 058.414.1505

השאיר פרטים והצוות המקצועי שלנו ישמח לענות על שאלותיכם!

דילוג לתוכן