0584141505

בריקים לבית

בריקים לבית מעוצב – המדריך המלא

בריקים בחדר שינה

הבריקים מהווים דרך יעילה ומיוחדת לשדרוג העיצוב של כל חדרי הבית. שכן, במידה ובוחרים בצורה נכונה בריקים איכותיים, ניתן יהיה להנות מנראות מרשימה לאורך זמן רב. כיום, ישנן אפשרויות רבות של בריקים בעיצובים וסגנונות שונים, אך על מנת לבחור את הבריקים המתאימים ביותר, מומלץ להיעזר בדגשים שמובאים במאמר הבא.

בריקים בכניסה לבית ולחדרי הבית – דגשים

עבור מי שמבקש לעצב את הבית עם קיר בריקים פנימי או חיצוני,מומלץ לקחת בחשבון את הדגשים הבאים:

 • התאמה לסגנון ולאווירה הנדרשת – מכיוון שיש מבחר גדול של בריקים, טרם בוחרים בריקים לבית, יש להבין מהי האווירה שמבקשים להשיג במרחב. בין אם מדובר באלמנט כפרי ביתי וחמים, אלמנט מודרני בעל חזות נקייה ואלגנטית עם גימור חלק, אלמנט תעשייתי מחוספס, קיר בסגנון אירופאי או אמריקאי ועוד, ניתן להתאים בריקים כמעט בכל סגנון.
 • חיפוי קיר מאחורי קמין– במידה ורוצים להתקין בריקים מאחורי קמין, יש לבחור בריקים ייעודיים לסביבה חמה במיוחד. שכן, ישנם בריקים העמידים לתנאי חום בצורה טובה, שאותם ניתן לייעד לאזור שמאחורי הקמין.
 • קיר בריקים בחדר שינה–כל חדר שינה מעוצב בסגנון מסוים. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי ברהיטים השונים, וכן בבחירת בריקים בסגנון העיצובי הנדרש לחדר השינה. לכן, הודות למגוון הרחב של סגנונות הבריקים שקיימים, ניתן לבחור את הסגנון העיצובי המתאים ביותר לחדר השינה שבכל בית.
 • קיר בריקים במטבח – במטבח, קיר של בריקים יכול להחליף חיפוי של קרמיקה ולהעניק למרחב אווירה ייחודית, טבעית ונעימה. אם אין קיר שלם פנוי במטבח ניתן ליישם חיפוי זה במרווח שבין ארונות קיר תחתונים לעליונים.
 • קיר בריקים לסלון – בסלון, קיר בריקים יכול להיות סביב תנור קמין, וכן יכול לספק רקע נאות למסך טלוויזיה. שכן, בריקים לקיר טלוויזיה נראה מעולה עם תאורה מתאימה והוא משתלב נהדר עם צמחייה.
 • קיר בריקים במרפסת – עבור מי שרוצה מרפסת משודרגת עם אווירה כמה שיותר קרובה לטבע, ניתן לשלב בה קיר של בריקים. יחד עם זאת, בחללים רטובים כמו מרפסת או אמבטיה חובה לשים סילר שימנע רטיבות ועבש בחפוי.
 • קיר בריקים בכניסה לבית – קיר של בריקים יכול להשתלב גם במבואה, בכניסה לבית, בחדר עבודה, במשרד, כחיפוי לקיר חיצוני של הבית, וכן ליצירת הפרדה ויזואלית במרחב, לחיפוי עמודים, לחיפוי של נישות, לעיצוב קשתות ועוד.
 • בריקים על קיר גבס– בהדבקת בריקים על קיר גבס, יש צורך בדבק מתאים.
 • קיר בריקים עם תאורה– על מנת להבליט את הבריקים, ניתן להיעזר בגופי תאורה שונים. שכן, גופי התאורה יוכלו להאיר על הבריקים, ולהעניק להם בולטות בכל חלל.

בריקים מאחורי קמין

טיפים להתקנת בריקים

על מנת להפיק את המרב מחיפוי קיר בעזרת בריקים, מומלץ ליישם את הטיפים הבאים בתהליך ההתקנה:

 • התקנה עם איש מקצוע – במיוחד עבור מי שאינו בקיא ומיומן בהתקנת בריקים, מומלץ ביותר להיעזר באיש מקצוע לטובת התקנת הבריקים. שכן, התקנה מקצועית תבטיח נראות מרשימה של הבריקים על הקיר, וכן תצמצם את הסיכון לתקלות או לפגוע בקיר. על מנת לבחור איש מקצוע איכותי ומקצועי, ניתן להיעזר בהמלצות חיוביות. את ההמלצות ניתן לקבל ממכרים שהתקינו בעבר חיפוי בריקים בביתם והיו מרוצים מאיש המקצוע.
 • קיר מפולס – את התקנת הבריקים חשוב לבצע על גבי קירות ישרים. במידה והקיר לא ישר מספיק, מומלץ לישר את הקיר עם טיח ורק לאחר מכן להתקין את הבריקים.
 • קיר יבש –הדבקה של חיפוי בריקים חשוב לבצע על קיר נקי שאינו רטוב ושאין בו שאריות של צבע.
 • סדר ההדבקה – ההדבקה עצמה מבוצעת מלמטה למעלה, עם תמיכה ללבנים עד ייבוש הדבק.

בריקים במדבר – בריקים לחדר שינה

במידה ואתם רוצים לשדרג את עיצוב הבית שלכם בעזרת בריקים, ואינכם רוצים להתפשר על איכות ומקצועיות, הגעתם למקום הנכון.

אנחנו ב-״בריקים במדבר״ אמונים על ייצור איכותי על טהרת הכחול-לבן, על מנת להעניק לכם מוצר שיקיים במשך שנים ארוכות את מה שאתם מצפים ממנו. לקוחותינו הרבים נהנים מהמוצרים האיכותיים ביותר, במחירים אטרקטיביים במיוחד. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, ולהעניק לכם את השירות האדיב והמקצועי ביותר. צרו אתנו קשר:

058-4141505

058-4622281

מייל – labrickim@gmail.com

לאן תרצו את הבריקים שלכם ?

אתם מוזמנים לבקר בחנות המפעל ולהתרשם ממה שיש לנו להציע או לקבל ייעוץ אישי מקצועי ומקיף היישר מהספה שלכם בסלון על ידי ביקור בית של נציג מטעמינו.

המומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהעניק לכם ייעוץ וליווי מקצועי משלב התכנון, במהלך הבנייה ועד לסיום הפרויקט.

לתיאום ביקור לחצו כאן
או התקשרו 058.414.1505

השאיר פרטים והצוות המקצועי שלנו ישמח לענות על שאלותיכם!

דילוג לתוכן