0584141505

קיר לבנים מחיר למטר

כמה עולה בריקים למטר

אם אתם חושבים להתקין בביתכם חיפוי קיר של בריקים, חשוב שתבינו כי מחיר הבריקים אינו אחיד, ומשתנה בהתאם לסוג הבריקים שתבחרו, איכותם וגודלם. למשל, יש הבדל בין מחירים של בריקים מאבן טבעית, בריקים מפירוק וחיפוי דמוי בריקים.

מלבד מחיר הבריקים עצמם, בעת התקנת הקיר יש גם לקחת בחשבון את מחיר העבודות. אז כדי להבין קצת יותר את הנושא של עלות קיר לבנים הנה כמה פרטים בסיסיים:

מחיר התקנת קיר לבנים נקבע לפי מטר. כלומר, מחיר בריקים למטר מורכב מגובה הקיר ורוחבו, אליהם יש להוסיף עשרה אחוזים שנדרשים לחיתוכים מיוחדים עבור שקעי חשמל, פתחי דלתות וחלונות, לחיתוך של פינות וכדומה.

עלות בריקים למטר נקבעת גם בהתאם למידת המורכבות של העבודות, וככול שמדובר בקיר יותר מורכב הדורש יותר עבודת חיתוך כך המחיר הסופי שלו יעלה בהתאם.

יש עבור התקנת קיר בריקים מחיר למטר המשתנה בהתאם למקצועיות של המתקין. אז אם קיבלתם עבור התקנת בריקים מחיר למטר זול מאוד, כדאי שתידלק לכם נורה אדומה ותעמיד בסימן שאלה את המקצועיות של ספק השירות.

יש עבור קיר לבנים מחיר למטר הכולל גם עלות חומרים לעבודת ההתקנה, שכוללים בעיקר דבק שמצמיד את הלבנים לקירות, וכן כוחלה שעימה ממלאים את הרווחים שבין הבריקים.

לקבלת הצעה עבור התקנה של בריקים מחיר למטר משתלם, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו – בריקים במדבר.

לאן תרצו את הבריקים שלכם ?

אתם מוזמנים לבקר בחנות המפעל ולהתרשם ממה שיש לנו להציע או לקבל ייעוץ אישי מקצועי ומקיף היישר מהספה שלכם בסלון על ידי ביקור בית של נציג מטעמינו.

המומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהעניק לכם ייעוץ וליווי מקצועי משלב התכנון, במהלך הבנייה ועד לסיום הפרויקט.

לתיאום ביקור לחצו כאן
או התקשרו 058.414.1505

השאיר פרטים והצוות המקצועי שלנו ישמח לענות על שאלותיכם!

דילוג לתוכן