0584141505

כמה כלים אינטרנטיים שיעשו לכם המון סדר ויעוררו בהם השראה בהליך עיצוב הבית שלכם

כשניגשים לתהליך עיצוב הבית, קורה שנתקלים באתגרים התחלתיים בעיצוב ולבטים רבים.

איזה צבעים לבחור ומהם השילובים הנכונים ? האם נאהב את העיצוב החדש ונחווה סיפוק? איך אפשר לדעת מה האפשרויות העיצוביות הקיימות ומאיפה אפשר לקחת השראה מעבודות קיימו? וכו'.

במדריך זה נסקור עבורכם כמה כלים אינטרנטיים שבוודאי, המון יעזרו לכם בהליך קבלת ההחלטות, לקבל המון השראה ואפילו לראות באופן מוחשי איך העיצוב הולך להיראות. זה הולך לעשות לכם המון סדר ואתם הולכים גם להיחשף לעולם מלא ברעיונות חדשים שלא חשבתם עליהם! מוכנים? קדימה בואו ניצא לדרך.

הכלים

1.  Pinterest – רשת חברתית מדהימה שבה ישנם מיליוני משתמשים שמשתפים תמונות וסרטונים באופן קבוע. המון מהשיתופים ברשת הם בתחום העיצוב כך שבקלות תוכלו למצוא ים של השראה ורעיונות נפלאים. לדוג' – השראה בתחום הבריקים. פשוט נכנסים, נרשמים ומחפשים (באנגלית) בשורת החיפוש. כדאי להשתמש במילים כמו  house décor /design וכדומה.

 

2. Coolors – כלי אוטומטי שעוזר לכם בבחירת שילובי צבעים. כולם מרגישים את החשיבות של תאימות הצבע. שילוב צבעים נכון יוצר הרגשה של הרמוניה בבית! בנוסף, לצבעים יש השפעה רבה על ההרגשה שלנו. צבעים חמים למשל יוצרים  אווירה ביתית יותר וצבעים קרים יוצרים אווירה של מרחב ואסטטיות. כל צבע גם יכול להשפיע באופן שונה על האדם ברמה הנפשית כגון: צבע צהוב- שמחה ורעננות צבע אדום – יכול להעלות את רמת הסטרס צבע כחול – מרגיע ומשרה נינוחות ועוד. פשוט מאוד נכנסים לכלי בוחרים צבעים ראשוניים ולוחצים על מקש הרווח המקלדת והכלי מציע לנו באופן אוטומטי עוד צבעים שיכולים להשתלב עם הצבעים הקיימים שבחרנו.

בכלי ישנם מגוון אפשרויות וכלים לעיצוב ופה אני אסקור עבורכם 2 אפשרויות עיקריות:

אפשרות א' – נכנסים לכלי Palette generator. בוחרים צבעים, נועלים את הצבעים שנרצה, לוחצים על מקש רווח במקלדת ומקבלים רעיונות לצבעים נוספים.

  • בחירת צבע – זה בקוד FEC43E בדוגמא של התמונה
  • נעילת צבע – בזימן של המנעול
  • מחיקת צבע – בסימון X

בתמונה – ניתן לראות שישנם 2 צבעים (צהוב ואפור קרם) נעולים

לאחר לחיצה על מקש רווח הצבע הכחול השתנה לצבע אחר שיכול להתאים

 

אפשרות ב' – שהיא נכונה עבור מי שרוצה להוסיף עוד אלמנט של צבע לאזור בבית שכבר קיים. אז מעלים תמונה של החלק בבית שנרצה לעצב לכלי Collage -maker ואז תוכלו לראות איזה צבעים כבר קיימים אצלכם.

עוברים לכלי Palette generator ששם ניתן להוסיף את קודי הצבעים הקיימים ופשוט לאתר עוד צבעים שיכולים להתאים לעיצוב הקיים שלנו

3. אפליקציית  Remodel AI – כלי פשוט וחכם. אתם מעלים תמונה של האזור שתרצו לעצב מחדש בבית, כותבים לAI איזה עיצוב תרצו במילים מפורטות, הכלי שולח לכם את מה שכתבתם.

התהליך המפורט נמצא בגלריה:

לאן תרצו את הבריקים שלכם ?

אתם מוזמנים לבקר בחנות המפעל ולהתרשם ממה שיש לנו להציע או לקבל ייעוץ אישי מקצועי ומקיף היישר מהספה שלכם בסלון על ידי ביקור בית של נציג מטעמינו.

המומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהעניק לכם ייעוץ וליווי מקצועי משלב התכנון, במהלך הבנייה ועד לסיום הפרויקט.

לתיאום ביקור לחצו כאן
או התקשרו 058.414.1505

השאיר פרטים והצוות המקצועי שלנו ישמח לענות על שאלותיכם!

דילוג לתוכן